Panel winylowy Expona Commercial - White Ash 4021

Panel winylowy Expona Commercial - White Ash 4021

DR0004021
534,07 zł

(159,90 zł m2)

Brutto

Warstwa użytkowa: 0,55mm
Grubość: 2,5mm
Wymiary: 152.4 x 914.4mm
Klasa ścieralności: 23/33/43
Powierzchnia opakowania: 3,34 m2
Ilość paneli w opakowaniu: 24 paneli

Karta techniczna

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Kolekcja Expona Commercial Wood to płytki winylowe, które stanowią niesamowitą imitację drewna naturalnego. Zastosowane w nich barwy sprawiają, że ułożone panele LVT tworzą podłogę nadzwyczaj olśniewającą, ale i wytrzymałą. W kolekcji są dostępne barwy w różnych odcieniach brązu i szarości. Dodatkowo, dzięki specjalnemu systemowi koloryzowania mogą również sprawiać wrażenie wieloletniej eksploatacji oraz lakierowania.

Grubość
2,5mm
Klasa ścieralności
Grupa T
Warstwa użytkowa
0,55mm
1000 Przedmioty

Propozycje zawarte w kolekcji Expona Design pozwalają stworzyć podłogę sprawiającą wrażenie kamiennej, betonowej lub drewnianej. Płytki winylowe LVT dzięki swoim wysokim właściwościom odpornym na uszkodzenia mechaniczne, rewelacyjnie nadają się do stworzenia podłogi do restauracji oraz do sal imprezowych lub wystawowych. Wykładziny z płytek pochodzących z tej kolekcji zawierają wzmocnienie w postaci powłoki poliuretanowej, która przekłada się na proste jej czyszczenie.

Panele winylowe swoją bezkonkurencyjność wzmacniają również tym, że dzięki specjalnemu wzornictwu imitują betonowe lub kamienne posadzki. Montując więc je w restauracji, sali wystawowej lub imprezowej można uzyskać zapadający w pamięć efekt wszystkim Państwa gościom. Wykładziny, które tworzą panele LVT dostępne są zarówno w jasnych, jak i ciemnych barwach umożliwiając stworzenie industrialnego wnętrza.

Produkty z kolekcji  Expona Design  dostępne są w konfiguratorze online  dzięki któremu możemy zobaczyć proponowany projekt podłogi w wybranym przez nas wnętrzu.

Szeroka gama wzorów drewnianych oraz imitujących kamień  i łupki, marmurowe, betonowe oraz abstrakcyjne – od standardowych po rustykalne – z naturalną fakturą. Odpowiednie do wszelkiego rodzaju obiektów o dużym natężeniu ruchu Pokrycie poliuretanowa warstwa ochronna PUR ułatwia czyszczenie. Ocena środowiskowa BRE Global A+ rating produkt (certyfikat nr EPS 429).

Zobacz także

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.