Panel winylowy Tarkett ID Essential 30 Primary Pine NATURAL

Panel winylowy Tarkett ID Essential 30 Primary Pine NATURAL

DR003977020
304,01 zł

(91,02 zł m2)

Brutto

Grubość warstwy użytkowej: 0.30mm
Całkowita grubość: mm
Rozmiar paneli: 22,90 x 121,90 mm
Poziom użytkowania: 23/31
Antypoślizgowość: R9
Zabezpieczenie powierzchni: Top Clean
Oddziaływanie kółek krzeseł: odporna
Sposób montażu: klejona do podłoża

KARTA TECHNICZNA

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Aby nadać domowi indywidualny charakter i podnieść jakość wykończenia, warto wybrać winylowe płytki i panele iD Essential 30 i tworzyć ich niezliczone kombinacje. Można łączyć i dopasowywać wzory imitujące drewno*, kamień i metal; bawić się odcieniami i zestawiać je z odpowiednimi akcesoriami. Na produktach z określonymi wzorami została zastosowana struktura powierzchni oparta na technologii Embossed-in-Register, aby wyglądały naturalnie i imitowały drewno. Zabezpieczenie powierzchni metodą Top Clean ułatwia czyszczenie płytek i zapewnia ich wyjątkową odporność na zadrapania, zarysowania i plamy. Prosimy zwrócić uwgę na fakt, że wzory Cerused Oak charakteryzują się znacznym zróżnicowaniem odcieni. Kolor poszczególnych paneli w ramach jednego 

Grubość
2 mm
Klasa ścieralności
23/31
Warstwa użytkowa
0,30mm
999 Przedmioty

Firma Tarkett jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań podłogowych dla wszystkich pomieszczeń w domu: sypialnie, łazienki, salony, biura domowe, przedpokoje, pokoje dla dzieci i kuchnie. 

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.