Panel winylowy DesignFlooring, Palio Gluedown - Palmaria PVP149

Panel winylowy DesignFlooring, Palio Gluedown - Palmaria PVP149

000PVP149
422,43 zł

(88,56 zł m2)

Brutto

Palio Gluedown
Warstwa ścieralna: 0,3mm
Całkowita grubość: 2,0m

Rozmiar panela: 1219 mm x 178 mm
Antypoślizgowość: R10
Poziom użytkowania: 33/42


Skontaktuj się z nami jeżeli interesuje Cię:
Palio Gluedown PLUS
Warstwa ścieralna: 0,55mm
Całkowita grubość: 2,5mm

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Kolekcja łączy w sobie średnie odcienie drewna z detalami powierzchni w kolorze brązu tworząc stylowe tło dla klasycznych lub nowoczesnych pomieszczeń.

Wymiary
1219 mm x 178 mm
Klasa ścieralności
33/42
Antypoślizgowość
R10

Do tworzenia produktów firma używa najwyższej jakości fotografii jednych z najpiękniejszych materiałów natury. Następnie usuwane są wszelkie niedoskonałości a obraz drukowany na folii PVC. Foto umieszczone jest między warstwami: wierzchnią - bardzo trwałą, środkową dla dodania grubości i spodem właściwym (na który nakłada się klej).

Produkty Designflooring mają szeroką gamę zastosowań; w domach, na powierzchniach komercyjnych oraz lekkich halach  przemysłowych.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych podłóg, produkty nie odpryskują i nie pękają, są ciepłe i ciche pod stopami, mają niższy koszt konserwacji i są łatwiejsze i szybsze w montażu. Luksusowe panele winylowe są niezwykle trwałe i zostały przetestowane w najbardziej wymagających warunkach.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.