Panel winylowy Forbo Allura blue terrazzo

63492/592
430,00 zł

(123,00 zł m2)

Brutto
Grubość 2,2 mm
Grubość warstwy wierzchniej 0,55 mm
Wymiary 50 cm x 50 cm

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Kolekcja obiektowych paneli i płytek winylowych Forbo Allura Stone, Wood, Abstract zawiera bogactwo wzorów naturalnych zarówno drewnianych,innowacyjnych jak i kamiennych. Realistycznie tłoczona wierzchnia warstwa panelu perfekcyjnie odwzorowuje rzeczywistą formę i specyfikę materiału drewnianego czy kamiennego. Zróżnicowanie wymiarów pozwala na wybranie odpowiednich kształtów zarówno w formach kwadratowych jak i prostokątnych. Płytki i panele Allura Forbo są bardzo praktyczne zarówno w utrzymaniu czystości jak i w użytkowaniu. Ich walorami są wodoodporność, antystatyczność, elastyczność i trwałość. Natomiast kolorystyka sprawia, że świetnie sprawdzają się w pubach, kafejkach, butikach i galeriach handlowych jako doskonały element dekoracji każdego użytkowego wnętrza o średnim i dużym natężeniu ruchu. Podłogi winylowe Forbo są innowacyjnym pod względem technologii produkcji jak i wzorniczym produktem podłogowym dedykowanym dla najbardziej wymagających użytkowników ceniących wysoką jakość i ponadczasowy design. Panele LVT Allura Forbo oferujemy w dwóch wersjach grubości warstwy użytkowej: 0,55 mm oraz 0,7 mm a także, aż w sześciu długościach w zależności od wzoru. Krawędzie paneli są 2- lub 4-stronnie fazowane.

Płytka występuje również w wersji CIRCLE- są to elementy o wymiarach 50 cm x 50 cm, w które wpisano koło o średnicy 40 cm. Koła w połaczeniu z kwadratowymi płytkami mogą być mieszane i dopasowywane kolorystycznie z innymi płytkami z kolekcji.

Produkt sprzedawany tylko na pełne paczki

Powyższa cena dotyczy jedynie paneli o grubości warstwy użytkowej 0,55 mm. Aby wybrać grubość 0,7 mm, prosimy skierować zapytanie o aktualną cenę.

Grubość
2,2 mm
Warstwa użytkowa
0,55mm
Antypoślizgowość
R10
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.