Panel Vinylowy Colonia - English Oak 4435

4435
250,60 zł

(74,05 zł m2)

Brutto

Panel 152,4 x 1219,2 mm

Bez fazowania

18 Panele w opakowaniu

3,340 m² w opakowaniu

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Aby nadać domowi indywidualny charakter i podnieść jakość wykończenia, warto wybrać winylowe płytki i panele Colonia - Overhead i  tworzyć ich niezliczone kombinacje. Można łączyć i dopasowywać wzory imitujące drewno*, kamień i metal; bawić się odcieniami i zestawiać je z odpowiednimi akcesoriami. Na produktach z określonymi wzorami została zastosowana struktura powierzchni oparta na technologii Embossed-in-Register, aby wyglądały naturalnie i imitowały drewno. Zabezpieczenie powierzchni metodą Top Clean ułatwia czyszczenie płytek i zapewnia ich wyjątkową odporność na zadrapania, zarysowania i plamy. Prosimy zwrócić uwgę na fakt, że wzory Cerused Oak charakteryzują się znacznym zróżnicowaniem odcieni. Kolor poszczególnych paneli w ramach jednego 

Grubość
2 mm
Klasa ścieralności
22
Skład
Poliuretan
999 Przedmioty

COLONIA to marka paneli winylowych znana na terenie całej Europy. Starannie dobrane wzornictwo, wytrzymały materiał oraz szeroka sieć dystrybucji gwarantują otrzymanie dobrego produktu, w dobrej cenie i szybko dostępnego. Ważnym czynnikiem, który skłania inwestorów do wyboru paneli Colonia jest niski koszt utrzymania i długa żywotność winylowych podłóg przy zapewnieniu atrakcyjnego wyglądu.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.