Panel Vinylowy COLONIA Wood- Mountain Alder 4401

Panel Vinylowy COLONIA Wood- Mountain Alder 4401

DR0004401
283,90 zł

(85,00 zł m2)

Brutto

Grubość całkowita: 2,0 mm
Warstwa użytkowa: 0,2 mm
Klasa użyteczności: 22
Kasa ścieralności: Grupa T
Wymiary: 101,6 x 914,4 mm
Ilość w paczce: 3,34 m² = 36szt.
Sposób montażu: klejony do podłoża

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Aby nadać domowi indywidualny charakter i podnieść jakość wykończenia, warto wybrać winylowe płytki i panele Colonia - Overhead i  tworzyć ich niezliczone kombinacje. Można łączyć i dopasowywać wzory imitujące drewno*, kamień i metal; bawić się odcieniami i zestawiać je z odpowiednimi akcesoriami. Na produktach z określonymi wzorami została zastosowana struktura powierzchni oparta na technologii Embossed-in-Register, aby wyglądały naturalnie i imitowały drewno. Zabezpieczenie powierzchni metodą Top Clean ułatwia czyszczenie płytek i zapewnia ich wyjątkową odporność na zadrapania, zarysowania i plamy. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że wzory Cerused Oak charakteryzują się znacznym zróżnicowaniem odcieni. Kolor poszczególnych paneli w ramach jednego. 

Grubość
2 mm
Klasa ścieralności
22
999 Przedmioty

COLONIA to marka paneli winylowych znana na terenie całej Europy. Starannie dobrane wzornictwo, wytrzymały materiał oraz szeroka sieć dystrybucji gwarantują otrzymanie dobrego produktu, w dobrej cenie i szybko dostępnego. Ważnym czynnikiem, który skłania inwestorów do wyboru paneli Colonia jest niski koszt utrzymania i długa żywotność winylowych podłóg przy zapewnieniu atrakcyjnego wyglądu.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.