Panel laminowany KRONO ORIGINAL Travertin Impression 8457

Panel laminowany KRONO ORIGINAL Travertin Impression 8457

139,48 zł

(55,35 zł m2)

Brutto


    20 lat gwarancji
    Odpowiednie do pomieszczeń domowych o wysokim stopniu użytkowania oraz do pomieszczeń użytku publicznego o średnim natężeniu ruchu.
    Autentyczny wygląd kamienia, dzięki prawdziwym fugom wokół każdego elementu wzoru
    1clic2go – Szybko. Łatwo. Pewnie. Słyszalne „kliknięcie” podczas łączenia paneli
    Szybszy montaż w porównaniu ze standardowym formatem, dzięki rozmiarowi XL
    Dzięki dwóm płytkom na panel, podłogę można układać w szachownicę bądź schodkowo
    Rozmiar 1285 x 327 x 8 mm
Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Prawdziwy kamień.

Zastąp zimne kafle podłogą z kolekcji Stone Impression. Najlepsze cechy podłogi laminowanej w połączeniu z oryginalną kolorystyką naturalnego kamienia, szerokim formatem oraz autentyczną fugą w kształcie litery U, idealnie imitują płytkę. Układana na wzór szachownicy, czy też schodkowo - montaż podłogi Stone Impression jest nieporównywalnie szybszy i łatwiejszy, niż ułożenie kafli, dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu łączenia 1clic2go.

Grubość
8 mm
Klasa ścieralności
32/AC4

Krono Original - wysokiej jakości podłogi laminowane odwzorowujące prawdziwe drewno. W produkcji podłóg laminowanych Krono Original skupia się na naturalnym i autentycznym wyglądzie z intensywnymi kolorami, naturalnymi strukturami powierzchni, szczególnym blaskiem i efektem prawdziwego twardego drewna.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.