Panel laminowany KRONO ORIGINAL Dąb Alpejski Sublime Vario 8199

Panel laminowany KRONO ORIGINAL Dąb Alpejski Sublime Vario 8199

85,12 zł

(49,20 zł m2)

Brutto


    25 lat gwarancji
    Odpowiednie do pomieszczeń domowych o wysokim stopniu użytkowania oraz do pomieszczeń użytku publicznego o średnim natężeniu ruchu.
    Frezowane krawędzie na czterech bokach
    Matowa powierzchnia z połyskującymi porami drewna w strukturze Heliochrome
    1clic2go – Szybko. Łatwo. Pewnie. Słyszalne „kliknięcie” podczas łączenia paneli
    Wyjątkowo stabilne dzięki grubości deski
    Rozmiar 1285 x 192 x 10 mmNegocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Wygląd prawdziwych desek.

Podłogi z kolekcji Sublime Vario w pełni oddają walory naturalnego drewna - ciekawe wzornictwo oraz oryginalny efekt powierzchni, dzięki strukturze Heliochrome bądź strukturze Rustic Finish. Każda deska podkreślona dodatkowo czterostronnym frezem, oddaje autentyczny wygląd i charakter naturalnych desek. Jednak w przeciwieństwie do nich, podłoga Sublime Vario jest wyjątkowo łatwa w montażu i utrzymaniu.

Grubość
10 mm
Klasa ścieralności
32/AC4

Krono Original - wysokiej jakości podłogi laminowane odwzorowujące prawdziwe drewno. W produkcji podłóg laminowanych Krono Original skupia się na naturalnym i autentycznym wyglądzie z intensywnymi kolorami, naturalnymi strukturami powierzchni, szczególnym blaskiem i efektem prawdziwego twardego drewna.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.