Panel laminowany KRONO ORIGINAL Dąb Chantilly Vintage Narrow 5953

Panel laminowany KRONO ORIGINAL Dąb Chantilly Vintage Narrow 5953

96,06 zł

(67,65 zł m2)

Brutto

• Rozmiar 1285 x 192 x 10 mm
• 30 lat gwarancji
• Odpowiednie do pomieszczeń domowych o wysokim stopniu użytkowania oraz do pomieszczeń użytku publicznego o średnim natężeniu ruchu
• Efekt ręcznie heblowanej deski
• Frezowane krawędzie na czterech bokach deski
• zamek drop loc

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Styl vintage jest nie tylko zgodny z aktualnymi trendami, ale też wprowadzi do Twojego domu szczególną atmosferę. Kolekcja Vintage Classic Krono Original® jest doskonałą podstawą do ciekawego połączenia starego i nowego. Powierzchnia, która zdaje się być ręcznie strugana, nadaje podłodze solidnej, nieskomplikowanej elegancji. Ale nie tylko nowe i stare tworzy doskonałe połączenie – takie połączenie stanowią również kolekcje Vintage Classic i Vintage Narrow, które można układać naprzemiennie, tworząc prawdziwie indywidualny wygląd.

0101 Hickora Biała, Deska, Authentic Embossed (HO)

Grubość
10 mm
Klasa ścieralności
32/AC4

Krono Original - wysokiej jakości podłogi laminowane odwzorowujące prawdziwe drewno. W produkcji podłóg laminowanych Krono Original skupia się na naturalnym i autentycznym wyglądzie z intensywnymi kolorami, naturalnymi strukturami powierzchni, szczególnym blaskiem i efektem prawdziwego twardego drewna.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.