Panel laminowany KRONO ORIGINAL Natural Hickory Vintage Narrow 5943

Panel laminowany KRONO ORIGINAL Natural Hickory Vintage Narrow 5943

99,56 zł

(70,11 zł m2)

Brutto


    30 lat gwarancji
    Odpowiednie do pomieszczeń domowych o wysokim stopniu użytkowania - oraz do pomieszczeń użytku publicznego o średnim natężeniu ruchu
    Powierzchnia Microscratch Protect
    Frezowane krawędzie na czterech bokach
    A.B.C. Powłoka Antybakteryjna
    zamek drop loc
    Format długiej deski 2000 x 192 x 12 mm

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Wygląd autentycznej deski podłogowej.

Ślady upływu czasu są cenne i piękne, dlatego nie ma się co dziwić, że już od dawna styl vintage jest na nowo odkrywany w nowoczesnych domach. Jego własny, unikalny wdzięk zapewnia atmosferę ponadczasowości. Podłoga Krono Original® Vintage Long jest doskonałym dodatkiem do naszej kolekcji Vintage – jest sama w sobie stylowym akcentem, doskonale komponując się z innymi długościami i szerokościami z asortymentu Vintage Narrow i Vintage Classic. Jej powierzchnia o zróżnicowanej strukturze daje wrażenie obcowania z prawdziwym drewnem i zapewnia podłodze Vintage Long autentyczny, niemal rzeczywisty wygląd.

Grubość
10 mm
Klasa ścieralności
32/AC4

Krono Original - wysokiej jakości podłogi laminowane odwzorowujące prawdziwe drewno. W produkcji podłóg laminowanych Krono Original skupia się na naturalnym i autentycznym wyglądzie z intensywnymi kolorami, naturalnymi strukturami powierzchni, szczególnym blaskiem i efektem prawdziwego twardego drewna.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.