Panel laminowany KRONO ORIGINAL Dąb Sepia Supreme Classic 5336

Panel laminowany KRONO ORIGINAL Dąb Sepia Supreme Classic 5336

82,99 zł

(47,97 zł m2)

Brutto


    30 lat gwarancji
    Odpowiednie do pomieszczeń domowych o wysokim stopniu użytkowania oraz do pomieszczeń użytku publicznego o intensywnym natężeniu ruchu.
    1clic2go – Szybko. Łatwo. Pewnie. Słyszalne „kliknięcie” podczas łączenia paneli
    Bardzo wytrzymałe, odporne na kurz i zabrudzenia
    Rozmiar 1285 x 192 x 10 mm

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Trwałość. Jakość. Wzornictwo.

Najwyższa klasa podłóg o wyjątkowo wytrzymałej powierzchni i funkcjonalności to doskonałe rozwiązanie nie tylko do pomieszczeń domowych, ale i do biur, sklepów czy innych powierzchni użytku publicznego. Supreme Classic to również różnorodne, współczesne wzornictwo, połączone z naturalnym wyglądem i strukturą. Dzięki tym cechom podłoga odznacza się trwałością oraz wyśmienitym wyglądem, nawet po wielu latach eksploatacji.

Grubość
10 mm
Klasa ścieralności
33/AC5

Krono Original - wysokiej jakości podłogi laminowane odwzorowujące prawdziwe drewno. W produkcji podłóg laminowanych Krono Original skupia się na naturalnym i autentycznym wyglądzie z intensywnymi kolorami, naturalnymi strukturami powierzchni, szczególnym blaskiem i efektem prawdziwego twardego drewna.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.