Listwa rdzeniowa Doellken CUBU FLEX LIFE 80
Listwa rdzeniowa Doellken CUBU FLEX LIFE 80

Listwa rdzeniowa Doellken CUBU FLEX LIFE 80

51,50 zł
Brutto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Listwa Cubu flex life z rdzeniem HDF, otoczonym bezchlorowym polimerem PP/TPE, z elastycznymi krawędziami w górnej i dolnej części doskonale uszczelniającymi drobne szczeliny.

Listwa jest bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia.

Szybki i prosty system montażu przy zastosowaniu gilotyny oraz kleju termotopliwego Döllken. Gilotyna tworzy perfekcyjny narożnik wewnętrzny i zewnętrzny dzięki czemu nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria.

Istnieje również możliwość zastosowania słupków wykończeniowych, dzięki czemu prosta i nowoczesna listwa nabiera innego efektu.

Długość
2,5 m
Wysokość
80 mm
95 Przedmioty

W ofercie firmy Dollken znajdują się różne rodzaje wykończeń między innymi listwy rdzeniowe, listwy systemowe, elastyczne, narożniki schodowe, profile wykończeniowe i podkłady podłogowe.

Firma Doellken jest liderem w produkcji listew rdzeniowych. Wysokiej jakości rdzeń listwy zrobiony z HDF-u (bardziej gęsty i twardy od MDF) ściśle pokryty bezchlorowym tworzywem tworzy produkt, który jest niezwykle elastyczny a zarazem bardzo odporny. 

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.