Listwa rdzeniowa Doellken CUBU FLEX LIFE 40
Listwa rdzeniowa Doellken CUBU FLEX LIFE 40

Listwa rdzeniowa Doellken CUBU FLEX LIFE 40

000CUBU40
55,00 zł
Brutto

Wymiary:

Długość: 2,50 m

Wysokość: 40 mm

Cena dotyczy jednej sztuki (sprzedawane na pełne paczki)

Opakowanie zbiorcze: 10 szt. (jednej wysokości)

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Listwa Cubu flex life z rdzeniem HDF, otoczonym bezchlorowym polimerem PP/TPE, z elastycznymi krawędziami w górnej i dolnej części doskonale uszczelniającymi drobne szczeliny.Listwa jest bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia.Szybki i prosty system montażu przy zastosowaniu gilotyny oraz kleju termotopliwego Döllken. Gilotyna tworzy perfekcyjny narożnik wewnętrzny i zewnętrzny dzięki czemu nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria.

Długość
2,5 m
Wysokość
40 mm
100 Przedmioty

W ofercie firmy Dollken znajdują się różne rodzaje wykończeń między innymi listwy rdzeniowe, listwy systemowe, elastyczne, narożniki schodowe, profile wykończeniowe i podkłady podłogowe.

Firma Doellken jest liderem w produkcji listew rdzeniowych. Wysokiej jakości rdzeń listwy zrobiony z HDF-u (bardziej gęsty i twardy od MDF) ściśle pokryty bezchlorowym tworzywem tworzy produkt, który jest niezwykle elastyczny a zarazem bardzo odporny. 

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.