Listwa rdzeniowa Doellken CUBU FLEX LIFE PREMIUM 60
Listwa rdzeniowa Doellken CUBU FLEX LIFE PREMIUM 60

Listwa rdzeniowa Doellken CUBU FLEX LIFE PREMIUM 60

000CUBUPRE60
61,50 zł
Brutto

Wymiary:

Długość: 2,50 m

Wysokość: 60 mm

Cena dotyczy jednej sztuki (sprzedawane na pełne paczki)

Opakowanie zbiorcze: 10 szt. ( jednej wysokości )

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

Negocjuj cenę zadzwoń 510-350-501

Listwa Cubu flex life Premium z rdzeniem HDF, otoczonym bezchlorowym polimerem PP/TPE, z elastycznymi krawędziami w górnej i dolnej części doskonale uszczelniającymi drobne szczeliny.Listwa Cubu flex life Premium łączy w sobie optykę prawdziwego metalu z doskonałymi właściwościami użytkowymi. Wykonana w odcieniach miedzi, chromu lub stali, nadaje się jako wykończenie i dopełnienie różnego rodzaju podłóg.Listwa jest bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia.Uszlachetnienie listwy Cubu specjalną stalową folią nadaje jej wyjątkowego charakteru. Zastosowane folie to specjalnie zaimpregnowany papier, który na całej powierzchni został pokryty stalą szlachetną lub miedzią.Szybki i prosty system montażu przy zastosowaniu gilotyny oraz kleju termotopliwego Döllken. Gilotyna tworzy perfekcyjny narożnik wewnętrzny i zewnętrzny dzięki czemu nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria.

Długość
2,5 m
Wysokość
60 mm
100 Przedmioty

W ofercie firmy Dollken znajdują się różne rodzaje wykończeń między innymi listwy rdzeniowe, listwy systemowe, elastyczne, narożniki schodowe, profile wykończeniowe i podkłady podłogowe.

Firma Doellken jest liderem w produkcji listew rdzeniowych. Wysokiej jakości rdzeń listwy zrobiony z HDF-u (bardziej gęsty i twardy od MDF) ściśle pokryty bezchlorowym tworzywem tworzy produkt, który jest niezwykle elastyczny a zarazem bardzo odporny. 

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.