Firma FloorPlus specjalizuje się w sprzedaży oraz profesjonalnym montażu wykładzin, paneli podłogowych, paneli winylowych, podłóg sportowych, drzwi jak również w czyszczeniu i konserwacji wyżej wymienionych. Salon stacjonarny możecie Państwo odwiedzić w Kielcach przy ul. Sandomierskiej 154. Najwyższą jakość świadczonych przez naszą firmę usług wynika z naszego wieloletniego doświadczenia, oraz ciągłego doskonalenia umiejętności naszych pracowników na krajowych i zagranicznych szkoleniach organizowanych przez producentów. Dostosujemy się do potrzeb i życzeń klienta, służąc radą w zakresie doboru materiałów, kolorów oraz wzorów. Oferujemy również kompleksowe przygotowanie podłoża (szlifowanie, gruntowanie, wylewki samopoziomujące).
Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy i bliższego zapoznania się z naszą bogatą ofertą podłóg.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.