List produktów wg marki Design Flooring

Designflooring jest jednym z wiodących na świecie dostawców Luxury Vinyl Tile (LVT) - luksusowych podłóg winylowych. Czerpie inspirację z naturalnego wyglądu drewna i kamienia oraz dostarcza produkt bez wad, co sprawia że podłogi są piękne i praktyczne.

Do tworzenia produktów firma używa najwyższej jakości fotografii jednych z najpiękniejszych materiałów natury. Następnie usuwane są wszelkie niedoskonałości a obraz drukowany na folii PVC. Foto umieszczone jest między warstwami: wierzchnią - bardzo trwałą, środkową dla dodania grubości i spodem właściwym (na który nakłada się klej).

Produkty Designflooring mają szeroką gamę zastosowań; w domach, na powierzchniach komercyjnych oraz lekkich halach  przemysłowych.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych podłóg, produkty nie odpryskują i nie pękają, są ciepłe i ciche pod stopami, mają niższy koszt konserwacji i są łatwiejsze i szybsze w montażu. Luksusowe panele winylowe są niezwykle trwałe i zostały przetestowane w najbardziej wymagających warunkach.

Mniej
Pokazano 1-24 z 159 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.