List produktów wg marki Fusion

Panele winylowe Fusion to produkt stworzony zarówno do stosowania w obiektach mieszkalnych jak i komercyjnych – takich jak biura, hotele, szkoły czy budynki opieki zdrowotnej

Panele winylowe Fusion to produkt stworzony zarówno do stosowania w obiektach mieszkalnych jak i komercyjnych – takich jak biura, hotele, szkoły czy budynki opieki zdrowotnej. Dzięki bardzo dobrym parametrom antypoślizgowym (R10) oraz certyfikatowi trudnopalności Bfls-1 idealnie nadaje się do zastosowań obiektowych i można go stosować na drogach ewakuacyjnych. Kolekcja kolorystyczna Fusion łączy różne style: od tradycyjnego drewna po nowoczesne płytki imitujące beton.

Każdy model kolekcji FUSION posiada efekt fazowania na wszystkich czterech krawędziach. Niektóre ze wzorów dodatkowo posiadają efekt szczotkowania, dzięki czemu ewentualne drobne zarysowania stają się praktycznie niewidoczne,a podłoga wygląda jeszcze bardziej realistycznie.

Mniej
Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.