Płytki dywanowe (wykładziny)

Miękkie i przyjemne w dotyku podłoża są znanym elementem wystroju, mającym na celu ochronę podłogi, ale nie tylko. Płytki dywanowe, podobnie jak wykładziny wytłumiają hałasy i są miłe w dotyku, a przy tym pokrywają niemal całą powierzchnię w pomieszczeniu. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które znajduje ogromne zastosowanie we wnętrzach, takich jak biura, kina, hotele czy restauracje. Można je dowolnie ze sobą łączyć, a producenci bardzo często zestawiają je w serie, które obejmują kilka pasujących do siebie wzorów.

Głównymi zaletami wykładzin dywanowych w płytkach jest kompaktowość, która umożliwia ich przenoszenie, a także bezproblemowy montaż. Rozwinięcie i przyklejenie dużej powierzchni płytek dywanowych nie jest trudne i czasochłonne, a kładąc je jedna po drugiej, bardzo szybko można zaobserwować efekty. Kolejnym atutem, o którym warto wspomnieć jest fakt, że wykładziny dywanowe w płytkach są elastyczne, jeśli chodzi o zastosowanie ich w pomieszczeniach o nietypowej geometrii.

Pokazano 1-24 z 154 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.