Panele podłogowe laminowane

Remont domu lub mieszkania to idealny czas, by wymienić najważniejsze elementy we wnętrzu. Najczęściej jest to kolor ściany lub podłoga. W naszym asortymencie znajdują się panele laminowane, które sprawdzą się między innymi w sypialni czy pokoju dziennym. Składają się one z kilku warstw. Pierwsza z nich to podkład wykonany z przeciwprężnego papieru. Kolejna to warstwa nośna z płyty HDF, który jest drewnopochodnym materiałem. Wpływa to na wytrzymałość. Podłogowe panele laminowane swoim wyglądem przypominają naturalne deski. Wszystko to dzięki specjalnym nadrukom, które składają się z żywicy melaminowej.

Główną zaletą tego typu podłoża jest ogromna dostępność kolorów i wzorów. Wybierając i kupując panele laminowane możemy zdecydować o ich grubości i odporności na ścieranie. Podłoga wykonana z takich desek jest wytrzymała i odporna na zarysowania, zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne, a nawet promieniowanie słoneczne. Montaż nie należy do najtrudniejszych, a po założeniu podłoga nie wymaga żadnych specjalistycznych zabiegów, takich jak cyklinowanie.

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookies m.in. w celu dostosowania sklepu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej.